Tekst Ltd. Şti.

TEKST , 1989 yılından bu yana tekstil makinaları sanayinde, Türkiye'nin Tekstil Merkezlerinden biri olan Bursa'da faaliyet göstermekte olan ve yerli üretim yaparak gün geçtikçe bu sanayide lider konuma gelme hedefini amaç edinen güçlü bir kuruluştur.

Sahip olduğu engin tecrübe, kaliteli ve eğitimli kadrosu, ISO, CE, TÜV belgeleri ve günümüz teknolojisine uyarlanmış, müşteri isteklerine karşı oldukça duyarlı olan ürün portföyü ile geniş bir kitleye hizmet vermektedir.

TEKST artık yerli piyasayı aşarak başarısını uluslararası tekstil endüstrisine taşımıştır. Uluslararası birçok fuar ve organizasyonlara katılarak edindiğimiz marka ve itibar çalışmamızın en güzel kanıtıdır.

Almanya, İtalya, Fas, Avustralya, Moldova,Makadonya, Bangladeş, Hindistan, Suriye, İran, Özbekistan, Romanya, Türkmenistan, Polonya, Pakistan, Azerbaycan, Mısır'a ihracatımız olup, ihracattaki en önemli kriterimiz, dünyanın bir çok ülkesinde yer edinerek, evrensel ve kalıcı bir marka oluşturmaktır.

Ürünlerimizin üretime giriş aşamasından başlayarak, satış sonrasına kadar arkasındayız.

Makinalarımız, gerekli bakımı sağlamak için teknik servisler ile desteklenmektedir.

Çalışma prensibimiz maksimum müşteri memnuniyeti sağlamak, iç ve dış pazardan gelecek her türlü talebi karşılayacak mükemmeliyetçi bir yaklaşımla üretimde ve satışta en iyiyi yakalamaktır.


BAŞARINIZ BAŞARIMIZDIR

TEKST LTD. ŞTİ.